Hodnocení
5/5
 Čas
 Kalkulačka měn
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Sdílení
 Sociální počítadla
 Online status
 QR code
QR code
 TOPlist
TOPlist">
 Facebook live stream
BANÁNOVÉ CHIPSY ,BEZ TUKU , VEGAN,GMO

PŘÍCHUŤ ČESNEK 


PLANTAIN CHIPS : BANÁNOVÉ CHIPSY GARLIC - PŘÍCHUŤ ČESNEK 
Novinka na světovém trhu Banánový Chips . Inovativním zpracování banánu velmi šetrným procesem zajistilo skvělou chuť a dokonalou vyváženost obsahu nutričních hodnot banánu. Proto tento produkt slaví velký úspěch na světovém trhu . Je velmi vhodný do diet a redukci váhy tak i na zdravé mlsání . Je velmi oblíben pro své příchutě a křehkost a tím se odlišuje od ostatních . 
Banán obsahuje vysoké procento draslíku, jenž přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů a má vliv na krevní oběh. Banán je nízkotučný, má vysoký obsah vlákniny, vitaminu B6 a manganu. Vitamin B6 rovněž působí na nervovou soustavu a ovlivňuje metabolismus bílkovin a glykogenu 

BEZLEPKOVÝ VÝROBEK

BEZ CHOLESTEROLU

0% CUKRU

O 30% MÉNĚ TUKU NEŽ BĚŽNÉ CHIPSY

100% NATURÁLNÍ PRODUKT 

VEGAN POTRAVINA

BEZ GENETICKY MODIFIKOVANÝCH ORGANIZMŮ

KOSHER POTRAVINA


Nutriční hodnoty 78g: velikost porce 28g cca 30 chipsu,energie (570Kj)/136Kcal,Kalorie 136,Kalorie z tuku 66, Tuk 11%,sacharidy 10%,Cholesterol 0%,sodík 0%natrium3,5mg,draslík 7%, kalium 10mg,celkový karbohydrát 6% koolhydráten 17g, vláknina 4%voedingsvezels 1g,cukr 0%,protien 2% eiwitten 1g,vitamín D 4%,vápník 1%,železo 0,2mg.Skladovat v chladném a suchém místě. 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)